שרתים לענן פרטי

יותר עסקים בוחרים בענן פרטי

זקוקים למשאבים נוספים לפיתוח העסק שלכם? הנתונים העסקיים הרגישים שלכם דורשים אבטחה קפדנית ותשתית ייעודית? ענן פרטי הוא הפתרון הנכון עבורכם.

ענן פרטי הוא ענן שמספק גישה רק לארגון אחד. הארגון שלכם. בענן הפרטי תמצאו את כל היתרונות של מחשוב ענן, וללא שיתוף משאבים עם ארגונים אחרים וללא סיכוני האבטחה המתלווים לעננים ציבוריים.
לכן, מרבית בעלי החברות והעסקים ובעיקר אלו שעוסקים במסחר אלקטרוני וזקוקים למשאבים מחשוב רבים, מעדיפים לעשות זאת בענן פרטי – ולא בענן ציבורי.

הענן הפרטי, מטבעו, מציע לכם גמישות רבה יותר מענן ציבורי מכיוון שהוא לא מוגבל לשירותים הסטנדרטים שמוצעים בענן הציבורי ואינו חשוף לעומסים המאפיינים אותם. בנוסף, ענן פרטי מציע נפח תעבורה שמתאים לצרכים שלכם, רמת אבטחה גבוהה במיוחד וגמישות רבה, המאפשרת לכם לקבל מענה מושלם לרוב הדרישות הטכניות שתציבו בפניו.

ענן פרטי ב- Interhost כי העסק שלכם יחיד ומיוחד

שוקלים להתקדם לענן פרטי?
צוות מומחי הענן הפרטי של Interhost יסייעו לכם באפיון הדרישות שלכם מהענן הפרטי ויעצבו אותו על פי הצרכים הטכנולוגיים והעסקיים הייחודיים שלכם ובהתאם לגודל הארגון, המבנה העסקי, מבנה מאגר המידע, תהליכי העבודה המתרחשים בו ורמת האבטחה הנדרשת.

הגמישות הרבה שמציע הענן הפרטי, יחד עם הליווי הצמוד של Interhost יאפשרו לכם לעצב את פלטפורמת הענן הפרטי המתאימה לכם ביותר ולהתאימה בקלות ובאופן שוטף לקצב הצמיחה העסקי שלכם.
בנוסף, תיהנו מתפעול עצמאי באמצעות ממשק משתמש ידידותי, ממודל תשלום ידוע מראש ומשפע יתרונות שיהפכו את העסק שלכם ליעיל ולתחרותי יותר.

מה מחכה לכם בענן הפרטי של Interhost?

למה לבחור בנו

24_7 Support

שירות ותמיכה 24/7

אנחנו נמצאים כאן בשבילכם, בזמינות מלאה מכל מקום, בכל נושא ובכל שעות היממה, כי ההמשכיות העסקית שלכם חשובה לנו יותר מכל.

אירוח, זה המקצוע שלנו

אנחנו מאמינים – ויעידו על כך כל לקוחותינו, שאנחנו יודעים לארח גם בסיסי נתונים וגם אנשים ולתת להם יחס חם ואישי, באווירה משפחתית.

מומחים באחסון WordPress

אנחנו יודעים הכול על אתרי WP: כיצד לאחסן אותם, איך לנהל אותם ומהי הדרך הנכונה לאופטימיזציה שתספק לכם ביצועים טובים יותר.

Faster and Stronger

חזקים בשרתים מהירים

אנחנו ספקי האירוח היחידים בישראל שמחוברים לצומת ה-IIX המקומית ומציעים שירותי SSD עם רוחב פס גבוה ומהירות 10 ג'יגה.לשנייה!

Uptime

99.99% זמינות מובטחת

השרתים שלנו נמצאים ב-2 מיקומים שונים, מגובים מדי יום ומופעלים ע"י שני ספקים שונים. לכן גם בשעת תקלה, השרתים שלנו חוזרים לפעול מיד.

Advanced Security

בטוחים בהגנה שלנו

כדי שתיהנו מרמת האבטחה העדכנית והגבוהה ביותר אנחנו משתמשים ב- F5 ASM WAF ובפתרונות Anti DDos מתקדמים.

גאווה ישראלית

אנו מאחסנים את המידע שלכם בחוות שרתים ישראליות, המספקות שירות מהיר יותר, בטוח יותר וידידותי יותר לאלגוריתמים של גוגל.

16 שנות מומחיות בשרתים

מאז שנת 2006 אנחנו ב- Interhost חיים ונושמים את עולם השרתים, על הקרקע ובענן.

השותפים שלנו