ניהול אתרי וורדפרס

ניהול אתרי וורדפרס

רכשתם דומיין, הקמתם, עיצבתם וכתבתם אתר וורדפרס לתפארת, בחרתם חבילת אחסון ואחסנתם אותו באחסון מותאם לאתרי WP? פעלתם נכון, אבל זכרו שעולם הוורדפרס לא נח לרגע.

כפלטפורמה פתוחה, וורדפרס מחייבת התקנה של עדכונים ותוספים, אופטימיזציה שוטפת, ניטור הפעילות ע"י הגולשים והמשתמשים וכמובן אבטחה מיטבית למניעת השחתת האתר, אשר תוביל לפגיעה קשה בפעילות העסקית שלכם. לכן זכרו שכל אתר וורדפרס מחייב ניטור רציף וניהול מקצועי שיבטיח את תפקודו המיטבי בכל רגע נתון.

ניהול אתרי וורדפרס ב- Interhost

אם בחרתם לאחסן את האתר שלכם באחסון מותאם וורדפרס של Interhost, אתם מסודרים. כל שנותר לכם הוא להתמקד בליבת הפעילות שלכם וליהנות מהשקט הנפשי הנובע מהידיעה שהאתר שלכם מנוהל, מנוטר, מתוחזק ומאובטח סביב השעון ובאופן מיטבי.

Interhost מעמידה לרשותכם מערך שירות ותמיכה של מומחי וורדפרס המובילים בישראל, שערוכים לספק לכם מענה מקצועי אישי ואדיב 24/7. אך עד מהרה תגלו, שאתם מסוגלים לנהל את האתר שלכם בעצמכם, בקלות שתפתיע גם אתכם! זאת באמצעות ממשק ניהול חכם המאפשר לכם לבצע בעצמכם מגוון רחב של פעולות באתר באופן עצמאי, ללא צורך בידע טכני.

Interhost – ממשק ניהול שמוביל לביצועים

למה לבחור בנו

24_7 Support

שירות ותמיכה 24/7

אנחנו נמצאים כאן בשבילכם, בזמינות מלאה מכל מקום, בכל נושא ובכל שעות היממה, כי ההמשכיות העסקית שלכם חשובה לנו יותר מכל.

אירוח, זה המקצוע שלנו

אנחנו מאמינים – ויעידו על כך כל לקוחותינו, שאנחנו יודעים לארח גם בסיסי נתונים וגם אנשים ולתת להם יחס חם ואישי, באווירה משפחתית.

מומחים באחסון WordPress

אנחנו יודעים הכול על אתרי WP: כיצד לאחסן אותם, איך לנהל אותם ומהי הדרך הנכונה לאופטימיזציה שתספק לכם ביצועים טובים יותר.

Faster and Stronger

חזקים בשרתים מהירים

אנחנו ספקי האירוח היחידים בישראל שמחוברים לצומת ה-IIX המקומית ומציעים שירותי SSD עם רוחב פס גבוה ומהירות 10 ג'יגה.לשנייה!

Uptime

99.99% זמינות מובטחת

השרתים שלנו נמצאים ב-2 מיקומים שונים, מגובים מדי יום ומופעלים ע"י שני ספקים שונים. לכן גם בשעת תקלה, השרתים שלנו חוזרים לפעול מיד.

Advanced Security

בטוחים בהגנה שלנו

כדי שתיהנו מרמת האבטחה העדכנית והגבוהה ביותר אנחנו משתמשים ב- F5 ASM WAF ובפתרונות Anti DDos מתקדמים.

גאווה ישראלית

אנו מאחסנים את המידע שלכם בחוות שרתים ישראליות, המספקות שירות מהיר יותר, בטוח יותר וידידותי יותר לאלגוריתמים של גוגל.

16 שנות מומחיות בשרתים

מאז שנת 2006 אנחנו ב- Interhost חיים ונושמים את עולם השרתים, על הקרקע ובענן.

השותפים שלנו