שרתים מבוססי SSD

שרתים מבוססי SSD מהירים יותר, יעילים יותר, חסכוניים יותר.

 (Solid State Drives) SSD- הטכנולוגיה המתקדמת שהחליפה את הדיסקים המבוססים על מחט מגנטית וחלקים נעים ששימשו לקריאה וכתיבה בדיסק, האיצה את המשימות הנדרשות מהדיסק פי 300.

מכיוון שהדיסקים בטכנולוגיה זו מבוססים על שבבי זכרון מסיליקון וחשופים פחות לתקלות, שרתים מבוססי SSD מבטיחים שרידות גבוהה יותר, צורכים פחות אנרגיה, מאפשרים לכם משירותי אחסון במחירים נוחים יותר ומעל הכול, הופכים את האתר שלכם למהיר הרבה יותר.

שרתי SSD ב-Interhost כי הזמן שלכם שווה כסף

שרתי ה-SSD שעומדים לרשותכם ב-Interhost הופכים את המידע שלכם לנגיש וזמין יותר למשתמשים.

אך מעבר ליתרונות הטכנולוגיים שמאפיינים את שרתי ה-SSD, טמונים בשרתים אלו שפע יתרונות בעלי משמעויות שיווקיות דרמטיות:
Interhost המחוברת לצומת האינטרנט המרכזית ולספקים הגדולים בעולם ומציעה מהירות העלאה והורדת נתונים גבוהה במיוחד – עד 400 ג'יגה לשנייה. לכן, השימוש בשרתים מבוססי SSD של Interhost בעיקר באתרי מסחר מקוון, אתרי ממשל ובנקאות עתירי טפסים, אך גם באתרי פורטפוליו עתירי תוכן, ייעל תהליכים, יקצר את זמני השאילתות לבסיס הנתונים ואת זמן הטעינה של האתר שלכם ושל תכני הווידאו, התמונות והגרפיקה הנמצאים בו.

והתוצאה: עם Interhost האתר שלכם יהיה מהיר יותר, יספק למבקרים חווית לקוח מיטבית כבר בחשיפה הראשונה שלהם לחנות, למוצר או לשירות שאתם מציעים, יהפוך את מסע הלקוח ליעיל ומהיר יותר ויצמצם משמעותית את שיעור נטישת המבקרים ואת אובדן הלקוחות הפוטנציאליים. כמו כן, האתר שלכם ייהנה מדירוג גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל שמעדיף אתרים בעלי מהירות טעינה גבוהה.

Interhost - כל יתרונות שרתי ה-SSD במקום אחד

למה לבחור בנו

24_7 Support

שירות ותמיכה 24/7

אנחנו נמצאים כאן בשבילכם, בזמינות מלאה מכל מקום, בכל נושא ובכל שעות היממה, כי ההמשכיות העסקית שלכם חשובה לנו יותר מכל.

אירוח, זה המקצוע שלנו

אנחנו מאמינים – ויעידו על כך כל לקוחותינו, שאנחנו יודעים לארח גם בסיסי נתונים וגם אנשים ולתת להם יחס חם ואישי, באווירה משפחתית.

מומחים באחסון WordPress

אנחנו יודעים הכול על אתרי WP: כיצד לאחסן אותם, איך לנהל אותם ומהי הדרך הנכונה לאופטימיזציה שתספק לכם ביצועים טובים יותר.

Faster and Stronger

חזקים בשרתים מהירים

אנחנו ספקי האירוח היחידים בישראל שמחוברים לצומת ה-IIX המקומית ומציעים שירותי SSD עם רוחב פס גבוה ומהירות 10 ג'יגה.לשנייה!

Uptime

99.99% זמינות מובטחת

השרתים שלנו נמצאים ב-2 מיקומים שונים, מגובים מדי יום ומופעלים ע"י שני ספקים שונים. לכן גם בשעת תקלה, השרתים שלנו חוזרים לפעול מיד.

Advanced Security

בטוחים בהגנה שלנו

כדי שתיהנו מרמת האבטחה העדכנית והגבוהה ביותר אנחנו משתמשים ב- F5 ASM WAF ובפתרונות Anti DDos מתקדמים.

גאווה ישראלית

אנו מאחסנים את המידע שלכם בחוות שרתים ישראליות, המספקות שירות מהיר יותר, בטוח יותר וידידותי יותר לאלגוריתמים של גוגל.

16 שנות מומחיות בשרתים

מאז שנת 2006 אנחנו ב- Interhost חיים ונושמים את עולם השרתים, על הקרקע ובענן.

השותפים שלנו